Балконні двері

Балконні двері

У нашій компанії ви можете замовити виготовлення та встановлення пластикових балконних дверей будь-якого виробництва в Чернігові та Чернігівській області. На правах офіційного партнера ми закуповуємо продукцію безпосередньо у заводу-виробника, тому наші ціни нижчі, ніж у конкурентів, а якість комплектуючих не викликає сумнівів.

Залежно від бюджету та побажань до теплофізичних параметрів балконних дверей ми готові запропонувати як базове рішення зі стандартними характеристиками, так і преміальне – з підвищеною тепло- та звукоізоляцією, а також з ексклюзивним дизайном рами. Вироби можуть бути виконані у будь-якому відтінку палітри RAL або оформлені ламінацією, що імітує структуру деревини.

Оскільки ми працюємо з продукцією відомих виробників і суворо дотримуємося технології монтажу та діючих норм, незалежно від вартості двері бездоганно прослужать свій термін.

Фурнітура для пластикових дверей.

Ми встановлюємо двері з посиленим зломозахистом, ударостійким склом. Монтуємо у дверних отворах фурнітуру Roto NT та Roto NX, розраховану на багаторічну експлуатацію.

Види стулок.

Пластикові двері можуть відчинятися у бік вулиці або на себе, залежно від типу стулки. Штапики дверних стулок розташовані з внутрішньої сторони. Рекомендується встановлювати міжнокімнатні двері з Z-подібними стулками, а вхідні – зі стулками типу T.

Варіанти пластикових балконних дверей.

Для заповнення балконних дверей застосовуються сендвіч-панелі та склопакети у різних комбінаціях з горизонтальним імпостом або без нього. У мінімальну вартість обійдуться рішення із двома вставками із сендвіч-панелі, розділені імпостом. Якщо ви бажаєте впустити в приміщення якомога більше світла і зберегти максимум тепла взимку, ми запропонуємо балконні двері з енергоефективними склопакетами.

Традиційна конфігурація конструкції – розстібна, ціна балконних дверей такого типу мінімальна. Поворотно-відкидна стулка обійдеться дорожче, але забезпечить зручніший режим провітрювання. Для широких та нестандартних отворів можливе виготовлення двостулкової або паралельно-розсувної конструкції.

Надішліть заявку на виїзд замірника: він розрахує ціну пластикових балконних дверей для вашого об’єкта, відповість на запитання та запропонує оптимальну конфігурацію.

Наші переваги.

  1. Без посередників. Пропонуємо якісні вікна безпосередньо від виробника.
  2. Вибір з безлічі рішень. У нас можна підібрати колір та текстуру для будь-якого інтер’єру.
  3. Партнер відомих виробників балконих дверей. Понад 1000 задоволених клієнтів.
  4. Нестандартні рішення. Пропонуємо якісні вікна безпосередньо від виробника.
  5. Гарантія якості. Строго контролюємо якість на кожному етапі: від виробництва до установки.
  6. Доступність. Ми робимо все, щоб наші ціни були нижчими, ніж у конкурентів.

Якщо ви хочете купить балконі двері високої якості – вам варто звернутися саме в нашу компанія. Ми з легкістю підберемо найбільш підходящі рішення.