Встановлення металопластикових вікон у Чернігові

Встановлення металопластикових вікон у Чернігові

Від якості монтажу залежить герметичність вікон, термін служби, здатність протистояти поривам вітру, стійкість до промерзання. Замовити в Чернігові монтаж ПВХ-вікон за ГОСТом ви можете в нашій компанії.

Ми склеюємо отвори будь-якого розміру та конфігурації. Фахівці монтажних бригад мають сертифікати, суворо дотримуються будівельних стандартів та технологій монтажу, у тому числі позначені в ГОСТ.

У послугу входять:

 • демонтаж старого скління;
 • виготовлення та встановлення метало пластикових вікон у Чернігові, регулювання;
 • оздоблення укосів, монтаж підвіконь;
 • винос будівельного сміття.

Вартість пластикових вікон із встановленням.

Ціни на монтаж ПВХ-вікон залежать від розмірів та конфігурації отвору, комплектуючих, типу обробки монтажних швів. У панельних та цегляних будинках розрізняються технології скління, через різні особливості стін. Ми пропонуємо 3 варіанти ізоляції стиків:

 • стандартний монтаж із пропінюванням;
 • з використанням попередньо стиснутої стрічки, що розширюється, термо-, пароізоляції;
 • за системою «Ілбрук» — коли внутрішні шви набагато щільніші за зовнішні.

Етапи монтажу пластикових вікон.

 1. Підготовка. З вікон знімають штори, з отворів забирають речі. Якщо потрібно, з кімнати виносять техніку та меблі. Для захисту предметів, що залишилися, від пилу їх накривають захисною плівкою.
 2. Замір прорізів та рам, склопакетів, перевірка комплектації. При вимірах враховуються зазори на монтажні шви.
 3. Демонтаж скління, вирівнювання основи. Воно очищається від старої штукатурки, будівельного сміття. З віконних рам знімають стулки. З глухих стулок витягують скляне наповнення. Часто розміри отвору змінюються після видалення штукатурки. Тому пропускати цей вид робіт, які роблять монтажники багатьох компаній, не рекомендується.
 4. Встановлення рами. Віконні блоки монтуються по-різному залежно від вимог до звуко-, гідро- та теплоізоляції. Класичний варіант – монтаж із використанням монтажної піни. Пластикове вікно може бути встановлене і з більш надійною герметизацією швів: за допомогою ПСУЛ, пароізоляційної або гідроізоляційної стрічки за системою «Ілбрук».
 5. Кріплення відливу та підвіконня. Відлив кріплять у отворі під нахилом у бік вулиці з водовідведення.
 6. Навішування стулок, фіксація стекопакетів, регулювання кріплення. Монтуються опціональні елементи скління та аксесуари, зазначені у договорі. Це можуть бути ручки із замками, москітні сітки, клапани вентиляції.
 7. Оздоблення укосів. На цьому етапі роботи захищають монтажні шви. Скління набуває завершеного вигляду. Стик стіни та укосу утеплюють, накривають кутовим профілем. Стики укосів, рам, підвіконної дошки герметизують силіконом.
 8. Безкоштовний винос демонтованих конструкцій, будівельного сміття із квартири на сходи. Якщо необхідно, ви можете замовити у нас послугу вивезення сміття, що залишилося після монтажу, для подальшої утилізації.