Вікна Стеко ціна

Вікна Стеко ціна

Головний критерій, за яким клієнти шукають склопластикові вікна Стеко, ціна на виріб. Тому ми вважаємо перевагою доступні ціни, які на 15% нижчі від середньої “температури” по ринку. Завжди готові піти назустріч клієнтам, запропонувати вигідні умови співробітництва та розстрочку. Проводимо акції та роздаємо подарунки. Професійна консультація. Ми дамо відповідь на запитання: скільки коштують пластикові вікна.

Допоможемо підібрати варіант для вашої оселі, квартири, офісу:

  • якісні склопакети від відомих виробників для будь-якого типу будови (цегляного, бетонного, панельного будинку). У нашому каталозі ви знайдете енергоефективні, міцні склопакети. Можна замовити склопластикові вікна із декоративними накладками або ламінацією;
  • безкоштовний виїзд замірника у зручний для вас час;
  • швидкий монтаж та виробництво. Якщо потрібні два стулчасті, три стулчасті панорамні або розсувні склопластикові вікна ПВХ зараз, то швидше оформлюйте заявку;
  • велика палітра відтінків. Ми виготовимо такі склопластикові вікна, які ідеально впишуться у дизайн та прикрасять фасад будівлі;
  • міцна, надійна та красива фурнітура німецького бренду, ущільнювачі та аксесуари для вікон;
  • багаторівнева система контролю кожному етапі виробництва;
  • індивідуальний розрахунок.

Терміни виготовлення.

Гарантуємо швидкий монтаж від 1 доби з гарантією!

Вікна.

Пластикові конструкції займають лідируючі позиції на ринку вже багато років. Без них важко уявити сучасний дизайн. Ціни на вікна залишаються гнучкими, а за характеристиками виграють у дерев’яних систем.

Ціни.

Вартість на вікна ПВХ залежить від типу відкривання, склопакета, кількості стулок, параметрів отвору, товщини рами. Телефонуйте і ми підберемо рішення для вашого бюджету.

Комплектуючі.

Ціна вікна буде вищою, якщо включите на замовлення додаткові аксесуари, у вигляді дитячого замку, москітної сітки або декоративних накладок. Можна замовити жалюзі, ручки у колір профілю. Радимо встановити протизламну фурнітуру.

Корисне.

Вартість пластикових вікон можна дізнатися самостійно протягом кількох хвилин. Скористайтеся калькулятором онлайн. Виберіть місце, куди плануєте встановити конструкцію: будинок, дача чи офіс. Вкажіть розмір (зазвичай це стандарт 1500х1500) та додаткові послуги. Готово!

Наша компанія працює у рамках закону. Звичайно, на всю продукцію ПВХ є сертифікати. Наші пластикові вікна відповідають вимогам нормативних актів. Не турбуйтеся за якість та безпеку, ці показники залишаються незмінно високими вже багато років.

При грамотному монтажі пластикових вікон велике значення мають розміри. Тому після консультації з менеджером, ви обговорите день, коли приїде фахівець-замірник. Він проведе точні виміри, оцінить нюанси приміщення та обговорить ваші побажання. За підсумками отриманої інформації складається проект. Після виготовлення, бригада доставить та встановить вікна протягом обумовленого часу.