Вікна у м. Чернігові

вхідні металопластикові двері

Бажаєте вигідно купити вікна ПВХ чи двері, замовити тепле чи холодне скління балкона, лоджії чи придбати іншу світлопрозору конструкцію? Звернувшись до нашої компанії, ви зробите вибір на користь найкращого поєднання преміум якості скління та гідних цін.

Обладнання, що дозволяє досягти високої продуктивності, добре організований технологічний процес, висока кваліфікація працівників та грамотний підхід до постачання комплектуючих дозволяють знизити собівартість віконних та дверних конструкцій.

В результаті став можливим продаж вікон ПВХ та алюмінієвих систем скління преміум класу за більш ніж демократичними цінами. А завдяки різноманітним постійнодіючим та одноразовим акціям, накопичувальним знижкам для постійних покупців та спеціальним ціновим пропозиціям для корпоративних та оптових клієнтів купити вікна ПВХ, двері, розсувні системи для скління та інші світлопрозорі конструкції у компанії можна відносно недорого.

Пластикові вікна та двері – особливості та переваги.

Ви вирішили купити вікна для квартири чи офісу та не знаєте, на якому варіанті скління зупинити вибір? Дійсно, величезний вибір сучасних віконних конструкцій може збентежити. Що вибрати: вікна та двері з ПВХ профілю, холодне скління алюмінієвими системами чи встановити у віконні отвори преміум вікна?

Вибір варіанта скління визначається багатьма критеріями, найбільш значущим з яких може виявитися вартість віконних конструкцій. У пластиковому склінні економічність відмінно поєднується з високою якістю та функціональністю. Вирішивши купити вікна ПВХ для квартири або офісу, ви отримаєте надійне скління, що має такі переваги:

  • гарна теплоізоляція та захист від вуличного шуму;
  • герметичність, що забезпечує захист від пилу та протягів;
  • висока надійність та довговічність (термін експлуатації – не менше 40 років);
  • стійкість до впливу навколишнього середовища та механічних пошкоджень;
  • функціональність та зручність експлуатації;
  • привабливий зовнішній вигляд без необхідності періодичного фарбування та ремонту;
  • зручність обслуговування;
  • екологічність, що відповідає існуючим світовим стандартам.

Зовнішня привабливість і різноманітність форм і забарвлень пластикових вікон дозволяє використовувати їх для скління споруд, виконаних у різних стилях: від сучасного мінімалізму, до стилізованих під старовину.

Дверні конструкції з профілю ПВХ, оформлені в тому ж стилі, що і вікна, нададуть приміщенню завершений вигляд і стануть чудовим доповненням до пластикових вікон.

Використання при виготовленні вікон та дверей пластикового профілю з різними експлуатаційними характеристиками дозволяє підбирати скління відповідно до будь-яких побажань замовників та з урахуванням особливостей будов та кліматичних зон, в яких вони розташовані.

Фахівцями компанії організовано продаж вікон у м. Чернігові із високоякісного пластикового профілю світових марок. Залежно від того, які вимоги ви ставите до скління, ми виготовимо вікна ПВХ із 3-8-камерного профілю з використанням склопакетів різної товщини.