Металопластикові вікна

ПВХ вікна

У нас можна купити сучасні металопластикові вікна з різними характеристиками та дизайном. Для їх виробництва використовуємо якісний профіль, на який фірма дає гарантію на 60 років. Залежно від умов експлуатації, призначення будівлі використовують енергоефективні, стандартні, шумопоглинаючі системи. Які бувають види профілів ПВХ, можна переглянути в нашому каталозі. Великий вибір відтінків – близько 100, можливість ламінування в колір “металік”, “під дерево”, дозволяє створювати віконні конструкції до будівель у будь-якому архітектурному стилі.

У чому полягає перевага віконного профілю з нашого магазину? Фірмовий профіль є взірцем якості та має високі експлуатаційні параметри. Лінійка профілів включає як бюджетні, і преміальні моделі. До їх загальних переважних характеристик належить:

  • підвищена теплоізоляція. Багатокамерна конструкція та якісні склопакети надійно захищають від проникнення холоду навіть при дуже низькій температурі та сильному вітрі;
  • чудова звукоізоляція. За рахунок повітряних камер ефективно гаситься вуличний шум. При установці звукоізоляційного пакету в кімнатах буде тихо навіть біля жвавої автомагістралі та залізниці;
  • пожежна безпека. Використовуваний для виробництва полівінілхлорид не горить, є матеріалом, що само загасає;
  • простий догляд. Щільна структура та гладка поверхня, оброблена антистатичним матеріалом, відштовхує пил та забруднення. Для догляду досить вологого збирання, вікна не потрібно фарбувати, вони можуть прослужити до 50 років;
  • екологічність та міцність. Для виробництва використовуються безпечні компоненти, які відповідають нормам, що діють. До складу не входить свинець. Підвищена міцність забезпечує армування.

Детальна інформація про кожен тип профільних конструкцій наведена в інших розділах каталогу.

Віконні профілі: різновиди.

  1. Ширина рами становить 60 мм, по контуру виконано ущільнення. Трикамерний склопакет забезпечує гарний захист від проникнення холодного повітря.
  2. Полегшена модель з підвищеним ступенем звуко- та теплоізоляції. Має три контури ущільнення. Часто використовується для фасадного скління.
  3. Підходять для установки на тіньовому боці, оскільки мають високу світлопропускну здатність за рахунок вузької коробки та профілю.
  4. Система, розрахована на експлуатацію у регіонах із постійними температурними коливаннями. Чотири камери надійно захищають від холоду та вуличного шуму, а вузький профіль пропускає більше світла.
  5. Забезпечують високий ступінь теплового захисту та звукоізоляцію. За рахунок усунення лицьової частини коробки п’ятикамерний профіль виглядає легким.

Чому варто звертатися саме до нас: плюси співпраці.

Ми виготовляємо на замовлення віконні конструкції з будь-якою геометрією, дизайном та технічними характеристиками. Позитивною стороною послуг нашої компанії є: Виробництво типових та нестандартних виробів. Ціна – на рівні, рекомендованому виробником. Монтаж під ключ, прибирання та винесення сміття. Надання фірмової гарантії.