Металопластикові, ПВХ вікна (МПО) в Чернігові

Пластикові двері чернігів

Ми  – інтернет-магазин заводу який виготовляє пластикові вікна. Наші співробітники щодня виготовляють на сучасному обладнанні віконні конструкції. При цьому виробництво випускає ПВХ вікна та балконні конструкції, які можна купити без додаткових послуг та дилерських націнок. Металопластикові, ПВХ вікна (МПО) в Чернігові від виробника мають попит серед клієнтів і на це є кілька вагомих причин.

Вікна вчасно – тільки на заводі.

Посередники купують готові вироби у виробника і можуть гарантувати виконання замовлення вчасно. Якщо клієнт обмежений у часі, краще не звертатися до дилерів, які часто затримують доставку. Ми привозимо готові вікна того ж дня, а на замовлення – за три дні. Також доступний самовивіз.

Виконання зобов’язань.

Пластикові вікна служать до 40 років. Наскільки довго вони збережуть тепло- та звукоізолюючі властивості, залежить від дотримання виробничих технологій та правильності монтажу. Якщо монтажними роботами займаються співробітники компанії-виробника, клієнт отримує гарантію, що у разі чого будь-які недоліки будуть усунені. Наші спеціалісти гарантують монтажні послуги – 12 місяців. Бригади компаній-посередників можуть якісно встановити вікна, але якщо виникнуть ускладнення, процес переустановки може затягтися.

Гарантія на вікна.

Гарантійний термін є важливим фактором під час замовлення ПВХ конструкції. Вікна від заводу можна замінити, якщо не закінчилася гарантія, оскільки такі підприємства цінують свій імідж. А фірми-одноденки можуть будь-якої миті зникнути і домогтися від них компенсації буде набагато складніше.

Вартість.

Дилери недорого купують конструкції на заводі-виробнику, забирають зі складу, а вже потім реалізують їх споживачам. Природно, ціни дилерів закладаються різні націнки: транспортні витрати, власний дохід.

У пропозиції явно буде каверза, якщо фірма-посередник заманює цінами нижче заводських. Щодо заводів-виробників, то конкуренти не дають їм суттєво підняти вартість, а знижувати витрати дешевими матеріалами – не вигідно, оскільки вони несуть за неї відповідальність до закінчення терміну служби.

В інтернет-магазині фабрики ви зможете купити вікна для квартири та дачі, економ та преміум класу, зі звичайною та підвищеною тепло-/шумоізоляцією за цінами від виробника. При цьому на сайті є можливість замовити віконні конструкції без встановлення, вимірювання та доставки. Платіть лише за вікна, якщо вам не потрібні супутні послуги.

Наша компанія рада, що ви вирішили стати нашим клієнтом. Ми працюємо в Москві, пропонуємо свої товари дешево та сподіваємося, що досвід співпраці з нами підштовхне вас не лише купити наші пластикові вікна, а й вивчити інші послуги.

Замовити дуже просто:

  • зателефонуйте за одним із телефонів;
  • залиште заявку на зворотний зв’язок у формі на сайті та через деякий час наш менеджер вам передзвонить;
  • оформіть заявку на вимір вікон без дзвінків.

Перед початком робіт клієнт та компанія підписують договір на виготовлення та встановлення пластикових вікон.