Монтаж вікон

Вікна Стеко у Чернігові

Наша компанія виконує монтаж вікон у повній відповідності до офіційних стандартів, регламентованих норм СНіП та ГОСТ, в яких детально розписані всі особливості монтажу вікон з ПВХ та супутніх робіт.

Фахівці нашої компанії не тільки мають уявлення про ці норми, а й повністю дотримуються їх у процесі монтажу вікна. Своїм замовникам ми не рекомендуємо виконувати самостійний монтаж вікон ПВХ, адже навіть якісне вікно втратить свої переваги, якщо його установка буде виконана з порушеннями. Більше того, термін його експлуатації ПВХ вікон може скоротитися в рази, і замість заявлених десятків років воно прослужить вам не більше 2-3-х.

Щоб дізнатися про вартість робіт за м2, рекомендуємо звернутися до вашого менеджера. Точну вартість монтажу вікна ми вказуємо в договорі.

Перед тим, як розпочати встановлення пластикових вікон, обов’язково потрібно провести підготовчі роботи. Фахівці перевіряють комплектацію та працездатність всіх елементів, фурнітури, витратних матеріалів, а також вкотре переконуються в тому, що всі габарити точно збігаються.

Старі дерев’яні або пластикові вікна демонтуються з урахуванням норм безпеки (якщо рами дерев’яні, вони розпилюються, пластикові можна зберегти в цілому вигляді). Далі починається свердління необхідних отворів та безпосередній монтаж нових конструкцій. Дуже важливо, щоб склопакети встановлювалися рівно, будь-яке відхилення допустиме лише в мінімальних межах (не більше 3 мм на всю конструкцію).

Етапи встановлення вікон.

Перевірка замовлення. Перед початком монтажу вікон ПВХ фахівці нашої компанії перевірять наявність всіх елементів і фурнітури, що входять у вартість замовлення, а також відповідність габаритів конструкцій віконним і балконним отворам з урахуванням монтажних швів.

Підготовка приміщення. Заміна вікна відноситься до загальнобудівельних робіт, що проводяться в житловому приміщенні, що має на увазі під собою величезну кількість сміття та будівельного пилу. Необхідно заздалегідь подбати про робочу зону для монтажної бригади: закрити меблі, зняти штори, прибрати квіти, винести цінні предмети, що б’ються і забезпечити 1,5 метра доступ до віконного отвору.

Демонтаж старих віконних та балконних блоків. Робота проводиться із дотриманням техніки безпеки. При демонтажі дерев’яних вікон рами розпилюються. Демонтаж старих вікон із пластику можливий із збереженням конструкції та рам.

Встановлення та вирівнювання рам із профілю за рівнем, їх закріплення (тип кріпильних елементів залежить від матеріалу стін).

Ізоляція монтажного шва з боку приміщення та вулиці за допомогою спеціальних монтажних стрічок.

Установка склопакетів, навішування стулок та регулювання фурнітури.

Заповнення монтажного шва поліуретановою піною.

Монтаж підвіконня. Підвіконня встановлюється з невеликим ухилом у бік приміщення, щоб запобігти накопиченню вологи біля рами.

Оздоблення укосів. Між стіною та скосконою панеллю прокладається утеплювач, що забезпечує додатковий захист від продування. Монтажний шов закривається декоративним куточком.