Віконні профілі

Обираючи металопластикове вікно важливо звернути увагу на віконний профіль. Основна відмінність полягає в товщині та кількості повітряних камер.

Вибір зробити легко завдяки широкому асортименту  пвх профілів від Steko.

Адже у компанії є варіанти для максимального утеплення, а також, для бюджетного скління.

Будуєте будинок? Плануєте утеплятися?  Серед віконних профілів Steko є варіант, який підійде для Вас!

 

Екстра Вікна

Топовий німецький пвх профіль Steko EXTRA V90 створює вікно найвищого рівня теплоізоляції. Максимальна монтажна глибина профіля 90 мм, утеплювач зі вспіненого полістиролу, теплий підставочний профіль, у та три контури ущільнення – варіант для тих, хто високо цінує високу шумоізоляцію та максимальний комфорт. Вікно з профілю Steko EXTRA V90 пройшло випробування та забезпечує  надійність Вашого дому. Поставляється з протизламною фурнітурою MACO

Преміум вікна

Енергоефективні вікна з профілю Steko IDEAL від німецького виробника профілю Aluplast. Багатокамерний профіль, мультифункціональне скло Double Silver Steko plus, фурнітура MACO, разом з теплим монтажем — утворюють максимальне утеплення будинку з наголосом на німецьку якість та надійність.

Віконний профіль S700/S800 – СЕРЕДНІЙ

Багатокамерний віконний профіль допомгає створити вдома затишок і комфорт. Профіль шириною 70-75 мм захищає свою дім від будь-яких атмосферних явищ, допомагає зекономити на опаленні зимою та кондиціонуванні влітку.

Віконний профіль S500 – ВІКНА СТАНДАРТ 

Профіль пвх з 5ма повітряними камерами, флагман продажів. Добре поєднання ціни та якості. Створені для тих, хто хоче  дещо заощадити та отримати достатньо теплі вікна.

Економ-ВІКНА з пвх профілю S400

Бюджетні вікна для скління не опалюємих приміщень. Разом з однокамерним склопакетом, товщиною 24мм, утворюють економ вікно.

Вікна Steko мужуть бути ну дуууже різними. Ви вирішуєте які вікна обрати. Допоможемо з вибором та проведемо монтаж вікон у Чернігові.