Фурнітура AXOR

Про компанію

Фурнітура AXOR

AXOR Industry – це компанія, яка активно розширяється і поступово виходить на міжнародний рівень. Вона має чималі потужності, завдяки чому може забезпечити повний цикл виготовлення фурнітури, а значить, і гарантувати високу якість деталей. Завод по виробництву знаходиться у місті Дніпро. Він відрізняється сучасним і інноваційним обладнанням, а також, контролем якості, що дозволяє перевірити будь-який етап на виробництві. АXOR K3 – це якісна та надійна фурнітура, яка використовується для пластикових вікон. Це продукція українського бренду, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості. Фурнітура виробника AXOR для пластикових вікон може забезпечити безшумне відкривання та закривання вікон. Крім того, завдяки фурнітурі створки щільно прилягають до рами, що допомагає уникнути протягів та продування, а значить ви зможете суттєво зекономити на опаленні приміщення, а також на звукоізоляції. Фурнітура для пластикових вікон пройшла безліч випробувань на кількість відкривань та закривань, а також на стійкість до навантаження та іржавіння. Як показують досліди, фурнітура AXOR гарантує до 20 тисяч відкривань і закривань, а це відповідає десятьом рокам використання.

Додаткові опції фурнітури AXOR K3:

На захисті вашої безпеки – Протизламна фурнітура

Противовзломні частини, які є в конструкції фурнітури гарантують надійний захист вашого будинку. Можете не сумніватися, що сторонній не потрапить у ваше помешкання. Такий захист особливо актуально для тих, хто живе у приватному секторі або на перших поверхах багатоквартирних будинків. Захисна головка, яка зєднується з запором називається противозламна цапфа. Маючи форму гриба вона забезпечує максимальне притиснення стулки. Встановлення такої стулки дає можливість підвищити захист вашого дому від зловмисників.

МікропровітрюванняФурнітура AXOR

Сучасна система мікропровітрювання дає можливість провітрювати приміщення взимку, не опалюючи вулицю. Завдяки встановленю такої фурнітури можна отримувати свіже повітря,  не переохолоджуючи кімнату. Спеціальний механізм віджимає стулку від рами на відстань до 10 міліметрів. В такому стані вікна менше будуть запотівати.

 

Запобіжник помилкового відкривання плюс компенсатор провисання

Фурнітура AXOR

Встановлений запобіжник дозволяє уникнути повернення ручки, коли стулка вашого вікна відкинута на провітрювання.

Компенсатор провисання допомагає уникнути в процесі експлкатації можливого провисання вікна під власною вагою. Він необхідний, щоб підняти стулку, коли вікно закриває користувач. Завдяки цьому, знімається навантаження з петель, а також, робиться закривання і відкривання вікна плавним та безшумним.

Система “Віконна няня”

захист вікон від дітейЯкщо у вашому домі є маленькі дітки, вам просто необхідно встановити на своє вікно таку систему. Такий механізм дасть можливість захистити малюка від випадіння з вікна. Механізм попереджає недозволенне відкриття вікна, а значить ваша дитина буде в повній безпеці.

Поворотне відкриття вікна просто блокується. Завдяки цьому ви можете без проблем провітрювати кімнату, не ризикуючи при цьому безпекою малюка.

“Ледача” стулка.

Фурнітура AXOR

Така стулка допомагає уникнути випадкового закриття вікна через протяг або сильний порив вітру. Встановлена система обмежує максимальний кут відкриття вікна, а також дозволяє уникнути її удару об відкос чи стіну.

Защіпка для балкону

Фурнітура AXOR

При користуванні балконом – забезпечує фіксацію балконних дверей. Попереджає їх зачинення, коли ви на балконі. Не дозволяє відкриватися дверям при протягах.

Фурнітура AXOR якісна та надійна. Встановивши її на свої вікна ви почуватимете себе комфортно та безпечно.