Що таке склопакет і в чому його особливості?

Що таке склопакет і в чому його особливості?

Склопакет – це цілісна віконна конструкція, яка включає в себе кілька шарів скла, які надійно і герметично з’єднані один з одним. Склопакетам належить близько 80% загальної площі вікна. Тому, від нього залежить наскільки тепло і тихо буде в приміщенні.

На ринку можна виділити однокамерні, двокамерні або трикамерні склопакети. Залежно від вимог клієнта визначається і тип скла. Це може бути традиційне флоат-скло, енергозберігаюче або мульфункціональне.

Крім того, ви можете встановити декоративні, броньовані або рефлекторні моделі.

Вільний простір між камерами в вікні наповнюють звичайним повітрям, як і в класичних дерев’яних віконних системах. Якщо хочете поліпшити енергоефективність вікна, простір між камерами можна заповнити аргоном.

 

Новинка – трикамерний склопакет

Що таке склопакет і в чому його особливості?

Трикамерний склопакет з’явився на будівельному ринку відносно недавно. Таке вікно відрізняється більш удосконаленними властивостями. Трикамерний склопакет ще тепліший, особливо, якщо поєднувати його з DoubleSilverStekoplus.

Такий склопакет виготовляється товщиною 50 міліметрів і поставляється тільки в комплекті з вікном німецького бренду Steko EXTRA V90(види віконних профілів).

Головні переваги такого склопакета полягають в:

  • 3 камери / 4 скла.
  • Суттєва економія на опаленні приміщення.
  • Завдяки такому вікні влітку в приміщенні буде зберігатися прохолода, що позбавить від необхідності використання кондиціонера.
  • Хороша звукоізоляція. Якщо ваш будинок біля залізниці, траси або заводу, така модель для вас – справжня знахідка.
  • Захист від сонячних променів. Спеціальне покриття Double Silver Steko plus захистить ваш будинок від ультрафіолету, але при цьому, сонячне світло потраплятиме в кімнату.

Трикамерний склопакет в поєднанні з вікнами Steko EXTRA V90 – надає унікальну можливість заощадити на опаленні взимку, а також на кондиціонуванні приміщення влітку. Крім того, вони чудово захистять ваш будинок від ультрафіолету і шуму з вулиці.

Завод Steko безкоштовно заповює простір між камерами аргоном, що істотно поліпшить ефективність склопакета.

Що таке склопакет і в чому його особливості?Конструкція склопакета

Дистанційна рамка – це спеціальна алюмінієва рамка. Саме ця рамка розділяє різні частини скла.

Осушувач або як його ще називають абсорбент – це молекулярне сито яке засипається безпосередньо в дистанційну рамку. Запобігає утворенню конденсату на внутрішньому склі.

Бутил необхідний для того, щоб зафіксувати абсорбент в дистанційній рамці.

Герметик.  Робить всі стики склопакета максимально герметічними.

Енергоефективність

Який склопакет варто вибрати, якщо ви хочете отримати енергоефективне вікно?

Для визначення, потрібно знайти відповідь на наступні питання:

  • В якому приміщенні плануєте встановити вікно?
  • Вікна виходять на сонячну чи на північну сторону?
  • Чи добре опалюється квартира або будинок?

Якщо ви встановлюєте вікна на балконі, квартира виходить на сонячну сторону, але з опаленням бувають перебої, вам варто зупинити свій вибір на двокамерному склопакеті з демісезонним склом DoubleSilverSteko.

У такого скла є спеціальне покриття іонами срібла. Це всесезонний варіант, він прекрасно зберігає тепло в холодну пору року і прохолоду, якщо на вулиці тепло. Таке скло прекрасно захистить ваш будинок від впливу сонячних променів.

Якщо ви встановите в своєму будинку DoubleSilverSteko ви зможете істотно заощадити на опаленні, тому що енергоефективність такого вікна на 40% вище, ніж у звичайного склопакету.

Якщо ви шукайте альтернативний варіант збереження тепла в приміщенні, можете замовити установку i-glass скла, яке також має енергозберігаючі властивості. Але при цьому врахуйте, що така модель не захистить ваш будинок від згубного впливу сонячних променів, тому влітку вам може бути жарко.

Для тих, хто підбирає для себе найтепліше вікно, найкраще придбати двокамерний склопакет з багатофункціональним і енергозберігаючим склом. Завдяки заповненню простору між камерами інертним газом –  аргоном, енергоефективність додатково збільшиться на 23%. Ефективність такого вікна значно покращиться.

Якщо вам потрібно встановити вікна в нежилому будинку, де не потрібно підтримувати певну температуру, буде цілком достатньо однокамерного класичного склопакета.

Зовнішній вигляд

Що таке склопакет і в чому його особливості?

Якщо ви хочете, щоб ваше вікно виглядало стильно і оригінально, і при цьому, захищало ваш будинок від сторонніх поглядів вдень, можете замовити скло з дзеркальним напиленням.

Якщо хочете зробити вікно дійсно оригінальним і незвичайним, ми можемо з легкістю встановити декоративне скло.

Крім того, сучасні склопакети можуть бути прикрашені шпросами. Це спеціальні декоративні планки, які знаходяться всередині склопакета. Такі шпроси бувають різних кольорів, а також, відрізняться конструкцією і розміром.

Звукоізоляція

Трьохкамерний склопакет має кращі звукоізоляційні показники ніж двохкамерний, а двокамерний, відповідно, ніж однокамерний.

Також враховуйте товщину скла, з якого складається склопакет. Для більшої шумоізоляції потрібно, щоб скло зі сторони вулиці мало товщину 6мм.

Безпека

Щоб знизити ймовірність проникнення грабіжників у ваш будинок, рекомендується встановити на вікно спеціальне захисне покриття. Навіть при дуже сильному ударі по вікну скло залишиться цілим, осколки не розлетяться і сторонній не зможе проникнути в будинок. Таким же чином можна посилити безпеку скла завдяки технології триплекс. Відзначимо, що триплекс утримає скло набагато краще, ніж сама міцна плівка. А також, обирайте протизламну фурнітуру.