Балконні блоки

Балконні блоки

Балконний блок поставляється з дверима, одним або двома вікнами. Вікно може бути глухим або відкритим, одно-або двостулковим. Двері скліються повністю або частково – зазвичай нижню частину роблять глухими, а верхні залишаються скляними. Розсувні системи використовуються рідко – частіше клієнти компанії вибирають звичайні розстібні конструкції або моделі, оснащені поворотно-відкидними механізмами для провітрювання.

Сучасні вікна виконують із склопакетами. Найпопулярніші одно- та двокамерні моделі. Збільшенням товщини скла, застосуванням різних технологій та спеціальних покриттів створюються не тільки звичайні, але також багатофункціональні, енергозберігаючі, шумоізоляційні, протиударні та інші конструкції.

Дешеві балконні блоки поставляються у природному кольорі. Використовується анодування, кешування, патинування та інші технології – вартість таких моделей є вищою. Можливе фарбування будь-який колір по RAL, декорування плівками зі стилізацією під дерево та інші текстури на вибір. Моделі із пластику додатково армують сталевими елементами для збільшення міцності та збереження початкової геометрії.

Ми використовуємо профіль від відомих виробників для пластикових моделей і для алюмінієвих. Дерев’яні вироби виконуються із сосни, модрини, дуба та євробрусу. Склопакети та фурнітура поставляються від перевірених марок, а складання здійснюється на професійному сучасному обладнанні. Ціна балконних блоків нашої компанії невисока, а якість відповідає європейським вимогам:

  • заощадження тепла. Застосування багатокамерного профілю та склопакетів необхідних якостей забезпечує високий рівень тепло збереження;
  • звукоізоляція. Багатоконтурне ущільнення, застосування систем шумопоглинання – ідеальне для використання у міських умовах;
  • світлопропускна спроможність. Максимальна кількість денного світла та використання енергозберігаючих технологій;
  • протизламні характеристики. Забезпечення стійкості віконних систем до злому для збереження вашого майна;
  • краса. Дизайну приділяється не менше часу, ніж експлуатаційним властивостям – наші блоки є естетично привабливими, і кожен знайде варіант на свій смак.

Ми пропонуємо балконні блоки із встановленням. Вам потрібно лише зв’язатися з нашими фахівцями та викликати їх у дутий для вас час. Вони заміряють віконний та дверний отвір, запропонують різні варіанти конструкцій та оформлення. Передбачено гарантійне та післягарантійне обслуговування, безкоштовні консультації та послуги дизайнерів, які допоможуть відповідати оптимальному вирішенню з урахуванням інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі.

Встановлення балконних блоків розпочинається з демонтажу старих конструкцій. На цьому етапі багато сміття та пилу, тому потрібно захистити меблі, техніку та інші речі від них. Заміна старих дворамних конструкцій передбачає також розробку проекту з виконанням усіх необхідних робіт, включаючи оздоблення та регулювання за системою під ключ.