Фурнітура AXOR для вікна

Фурнітура AXOR для вікна

Фурнітура AXOR для вікна – якісна та надійна продукція середнього цінового сегменту. Її легко встановлювати та зручно експлуатувати. Виробник приділив увагу безпеці та естетичності віконних деталей. Продукція надається із гарантією 10 років.

AXOR INDUSTRY – це відома міжнародна компанія, яка була заснована в 2006 році. Пройшовши величезний шлях від дистриб’ютора до самостійного виробництва фурнітури, виробник завоював популярність серед країн Європи та СНД. Завод оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє автоматизувати процеси та створювати продукцію, що відповідає європейським стандартам.

Переваги фурнітури AXOR.

Приємні ціни. Вартість фурнітури набагато дешевша, ніж у європейських конкурентів. За невелику ціну споживач отримує продукцію найвищої якості.

Міцність. Фурнітура розрахована на тривалу експлуатацію без поломки складових. Продукція пройшла тестування, яке підтвердило її якість — 10 000 відкриттів та 15 000 поворотно-відкидних рухів без шкоди основних якостей. Міцність забезпечена металевим обв’язуванням виробів.

Стійкість до корозії. Вироби покриті захисним шаром Total Protect Technology. Покриття захищає фурнітуру від утворення іржі протягом усього терміну експлуатації. Продукція має 5 клас стійкості до корозії.

Технічні особливості

Фурнітуру AXOR вигідно відрізняють деякі технічні особливості:

  • елементи фурнітури міцно фіксуються до вкручування шурупів, що запобігає зміщенню елементів у процесі кріплення;
  • міцна фіксація штифта опори спрощує монтаж під час роботи з шуруповертом;
  • нижня стулка фіксується без додаткових кріплень;
  • армована рамка підготовлена до встановлення, тому що виробник забезпечив наявність усіх необхідних отворів;
  • надійне з’єднання ножиць та середньої запору виключає пошкодження в конструкційному вузлі в процесі використання;
  • сплав, використовуваний виготовлення запірної пластини, абсолютно безпечний здоров’ю.

Додаткові елементи фурнітури

Окрім стандартної продукції компанія AXOR пропонує споживачам додаткову фурнітуру:

Протизламні елементи. Це елементи фурнітури, що забезпечують захист від проникнення до приміщення. До них відносяться цапфи і пластини у відповідь, які ускладнюють злом вікна. Цапфа – це елемент у формі гриба, що з’єднується із запором. За рахунок такої форми забезпечується максимальний притиск стулки.

Блокатор помилкового відкривання + мікроліфт. Не дозволяє повернути ручку, коли стулка відкинута, захищаючи стулку від провисання. Мікроліфт (компенсатор провисання) піднімає стулку на момент закриття. Завдяки цьому вікно закривається плавно.

Мікропровітрювання. Дозволяє провітрювати приміщення у холодну погоду. Свіже повітря надходить до кімнати без протягу. При певному повороті ручки стул відходить від рами на 10 мм. Склопакет не запотіває, а кількість повітря, що надходить, не призводить до переохолодження приміщення навіть у зимовий період.