Фурнітура Maco для вікна

Фурнітура Maco для вікна

Ця знаменита австрійська компанія – лідер у сфері виробництва фурнітури для вікон та дверей на європейському та світовому ринках. Постійне впровадження інновацій у виробництво дозволяє випускати фурнітуру преміум-класу, стійку до злому, довговічну, зручну у монтажі та використанні. Вона провадиться на трьох підприємствах в Австрії. Під час створення кожного нового продукту обов’язково враховуються потреби споживачів. В нашому інтернет-магазині продається оригінальна фурнітура Maco для вікна знаменитої австрійської марки, яка заслуговує на визнання покупців.

Віконна фурнітура.

На заводах Maco виготовляються такі види віконної фурнітури:

  • поворотно-відкидна;
  • віконні ручки;
  • системи віконної вентиляції Прихований у фальці клапан дозволяє підтримувати нормальну вентиляцію приміщення навіть тоді, коли стулки закриті наглухо;
  • фурнітура для віконниць з дерева, алюмінію, пластику;
  • ущільнювачі, які сприяють збереженню теплого повітря у приміщенні та захищають від протягів.

Створюючи віконну фурнітуру, фахівці компанії враховують тенденції, що панують у цій сфері. Відповідно до них робиться акцент на відсутності деталей, що випирають, і будь-яких надмірностей, функціональності та зручності використання конструкцій. У зовнішньому дизайні переважають прямі та плавні лінії. Також постійно ведеться робота над тим, щоб зробити конструкції стійкішими до злому. Одним із головних пріоритетів компанії є забезпечення надійності продукції. На підтвердження її високої якості виробник надає функціональну гарантію на поворотну та поворотно-відкидну фурнітуру терміном на 10 років.

В інтернет-магазині є дверні ручки з таких лінійок:

Rhapsody. Мають дизайн з плавними лініями та переходами, зручні та функціональні. Випускаються у кількох колірних варіантах (білий, титановий, золотий тощо). Виготовляються із міцного металу, підходять для встановлення у вікна з дерева та ПВХ. Надійно фіксують стулки у різних положеннях. Віконна ручка Rhapsody проста в установці, для цього не потрібно висвердлювати додаткові отвори в рамі. Тому встановити її можна самостійно, не викликаючи майстра;

Harmony. Завдяки класичному дизайну такі ручки універсальні та підійдуть практично під будь-який інтер’єр. Як і ручки з лінійки Rhapsody, випускаються у різних кольорах, для встановлення у вікна з дерева або ПВХ без необхідності свердлити додаткові отвори.

Перед тим, як вступити до серійного виробництва, кожна модель замку проходить випробування на стійкість до злому. Міцні запірні елементи роблять зламування дуже складним, впоратися з цим зловмисникові буде непросто. Замки мають гладку поверхню з однорідним покриттям, суцільний штульп, надійно вбудовану фалеву клямку. Тому замок м’яко заходить у планку у відповідь, двері зачиняються безшумно. Це робить його використання дуже комфортним. Замки Maco мають оптимальний рівень звукоізоляції та теплоізоляції, тому їх можна встановлювати у двері енергозберігаючого будинку. Підходять для вбудовування у двері з алюмінію, ПВХ чи дерева.