Металопластикові вікна в Чернігові, ціна

Металопластикові вікна у Чернігові

Ремонт у квартирі чи будинку починається не тільки з дверей, а й з вікон. Саме від них залежить, скільки світла і повітря буде в приміщенні, яке враження справлятиме ваш інтер’єр і як ви почуватиметеся. Тому варто вибирати варіанти з високоякісним профілем та склопакетом, надійною фурнітурою.

Купити металопластикові вікна в Чернігові, ціна яких цілком доступна, можна у нашій компанії. Ми пропонуємо пластикові вікна з доставкою по країні.

Наші переваги:

  • високотехнологічне виробництво із роботизованими лініями;
  • оригінальні комплектуючі – профільні системи та фурнітура;
  • великий вибір – не лише стандартні рішення, а й панорамне скління;
  • гарантія на вікна та монтаж;
  • швидка доставка;
  • доступні ціни. Оплата здійснюється після встановлення;
  • безкоштовна консультація;
  • виїзд кваліфікованого інженера-технолога для проведення вимірів та остаточного розрахунку вартості вікна ПВХ із встановленням.

Замовте дзвінок, проконсультуйтеся з нашим фахівцем та подаруйте своєму будинку нові вікна. Ви можете замовити вікна:

Класичний. Їх встановлюють у приватних будинках та квартирах. Ми використовуємо профіль німецького бренду REHAU (лінійки Blitz, Grazio, Intelio) та російського BRUSBOX (Aero, Super Aero). Конструкції BRUSBOX приваблюють оптимальним поєднанням ціни та якості, а німецькі профілі REHAU підкорюють ідеальною білизною, що можливе завдяки застосуванню під час виробництва непористого пластику.

Щоб зробити екстер’єр будинку унікальним, органічно вписати вікно в архітектурно-ландшафтний ансамбль, що існує, використовується ламінація. Ми пропонуємо кілька популярних тонів – натуральний, морений, золотий дуб, антрацит.

На балкон. Пластикові балконні рами підходять для теплого та холодного скління. У першому випадку приміщення може використовуватись як продовження житлового простору (як робочий кабінет або зона відпочинку). У другому випадку балкон буде надійно захищений від опадів, вітру, пилу та бруду.

Ви можете вибрати розстібну або розсувну раму. Орні конструкції – це надійна, довговічна класика, проте вони вимагають місця для відкривання стулки. У розсувних рамах стулка переміщається напрямними убік, отже, їй не потрібно додатковий вільний простір.

Розсувні системи. Ці системи використовують при склінні заміських будинків: панорамні вікна виглядають ефектно і гарантують максимальну кількість природного світла у приміщенні. Конструкції прості у використанні, надійні.

Наші фахівці працюють із розсувними системами трьох типів. Патіо-система з якісною фурнітурою підходить для невеликих та середніх отворів шириною до 2 метрів. Оснащується похило-зсувним механізмом (щоб вийти, потрібно відкинути стулку, а потім зрушити її) або паралельно-зсувним механізмом (стулка зсувається). Продукція передбачає безпороговий монтаж рами, відкривається за принципом “двері-купе”, підходить для великих прорізів шириною до 6,5 метра. Мінімалістична система розрахована на великі прорізи: ширина однієї стулки перевищує 3 метри.