Пластикові вікна Rehau у Чернігові

Пластикові вікна Rehau у Чернігові

Наша компанія спеціалізується на продажу та встановленні високоякісних вікон Rehau. Пластикові вікна Rehau у Чернігові відмінно пристосовані до умов погоди. Серед ключових переваг німецького бренду можна виділити хорошу теплоізоляцію, еталонну якість, довговічність. Віконні конструкції, за умови їхнього грамотного монтажу, зберігають первозданні експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд протягом 50 років.

Переваги нашої організації

 • пропонуємо німецькі вікна РЕХАУ за низькими цінами;
 • можна замовити вікна різних розмірів та різними конфігураціями;
 • швидко виготовимо вікна;
 • індивідуальний розрахунок ціни вікон, залежно від кількості вікон;
 • різноманіття кольорів ламінації вікон;
 • широкий спектр тонувальних плівок для склопакетів;
 • якісний монтаж вікон та укосів;
 • сучасне автоматизоване виробництво.

При виборі віконних конструкцій необхідно звернути увагу на ряд моментів:

 • профіль, з якого виконана продукція – він має бути багатокамерним з метою кращого теплозбереження;
 • наявність металевого армування для збільшення жорсткості конструкції;
 • якість фурнітури.

Представлені вироби комплектуються двокамерним склопакетом завтовшки 32 мм. Високоякісна фурнітура, якою оснащуються віконні блоки, забезпечить справну службу виробів протягом багатьох років.

Ви можете купити вікна Rehau на вигідних умовах. Найлегший спосіб оформити замовлення – залишити заявку на сайті у формі зворотного зв’язку, вказавши всі необхідні дані та побажання щодо вибору вікна.

Ми пропонуємо до вашої уваги сертифіковані товари, що мають спеціальний знак якості німецького концерну. Як офіційний партнер компанії-виробника, ми маємо можливість запропонувати максимально низькі ціни. Купівля вікон Rehau у нас дасть вам впевненість у їхній належній якості. На всі представлені в лінійці віконні конструкції поширюється гарантія на 5 років.

Вікна Rehau, купити які пропонується на нашому сайті, мають абсолютно рівну поверхню профілів та однаковий колір усіх елементів. Спеціальний кут та нахил ущільнень робить їх практично непомітними. Армуючий елемент замкнутого перерізу захищає стулки від провисання, а спеціальна перегородка – від розгойдування. Двокамерний профіль забезпечує максимальний показник теплоізоляції. Оригінальна фурнітура гарантує правильну та стабільну роботу стулок віконної конструкції.

Безкоштовний розрахунок вартості

Якщо ви бажаєте зробити замовлення – на сайті можна залишити заявку на безкоштовний розрахунок вартості. У найкоротший термін наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб обговорити деталі. Технологи-замірник виконає необхідні розрахунки та запропонує оптимальний варіант віконної конструкції відповідно до ваших конкретних уподобань.

У нас можна знайти як вартість різних модифікацій пластикових вікон Рехау, так і розцінки на послуги з їх монтажу та створення укосів.

Зв’язатися з нашими представниками та замовити вікна Rehau можна за телефонами, вказаними на сайті.