Пластикові вікна Steko у Чернігові

Пластикові вікна Steko у Чернігові

Вікна ПВХ стали популярним рішенням для скління квартир, приватних будинків, котеджів, офісних та торгових центрів, зимових садів, адміністративних установ. Світлопрозорі конструкції відрізняються від аналогів здатністю захищати від шуму, вуличних звуків, опадів, крім у приміщенні протяги. Цьому сприяє багатокамерна структура, що складається з рами, склопакета, стулок, штапика, ущільнювачів. Залежно від типу приміщення, конфігурація вікон підбирається індивідуально. За необхідності збільшити теплоізоляційні показники встановлюють енергозберігаючі склопакети, а підвищення безпеки в будинку — антивандальну фурнітуру.

Від чого залежить вибір склопакетів

Для будь-якого типу приміщень вибір склопакетів для металопластикових вікон стоїть на першому місці. Від нього залежить шумо- та теплоізоляція. У списку основних факторів вибору знаходяться: кількість камер та скла, товщина, світлопропускання. Додатковими критеріями можуть бути: міцність, вогнетривкість, захист від сонця, підвищена шумоізоляція. Для покращення енергозберігаючих властивостей використовують метод напилення на скло оксиду металів (атоми срібла). Особливу увагу приділяють теплоізоляційним властивостям. З цією метою простір між склом заповнюють безпечним для людей та навколишнього середовища інертним газом.

Варіанти кольорового оформлення.

Пластикові вікна можуть бути не тільки лише класичного білого кольору. Залежно від інтер’єру та дизайнерської ідеї можна підібрати інші відтінки профілів. Купити вікна ПВХ від виробника можна в різних варіантах кольору, запропонованих в онлайн-каталозі. Палітра складається з тисяч глянсових, матових та металізованих відтінків.

Фурнітура для вікон

Металопластикові вікна комплектуються фурнітурою відомих німецьких брендів. Вони є лідерами за якістю та зносостійкістю при експлуатації світлопрозорих конструкцій. Конфігурація вікон та фурнітура підбираються залежно від технічних вимог проекту та його складності. В облік береться вага та розмір вікон, а також необхідність захисту від шуму та збереження теплоізоляційних властивостей. Для вікон із забезпеченням підвищеної безпеки встановлюють антивандальну фурнітуру.

Компанія «Steko» – лідер ринку.

Власні виробничі потужності дозволяють виготовляти та встановлювати вікна протягом семи днів незалежно від регіону та міста. Ми працюємо по всій країні. Щодня наші фахівці (менеджери, замірники, інженери, майстри) працюють на результат, щоб покупці та користувачі вікон були задоволені придбанням. Серед наших переваг:

  • надання цін зі знижкою 5% для пенсіонерів та мешканців сіл;
  • гнучкі умови розстрочення;
  • безкоштовна доставка по країні.

Пластикові вікна Steko у Чернігові різної форми та розмірів – не єдиний напрямок виробничої діяльності. Зателефонуйте нам прямо зараз для отримання консультації, вибору та оформлення замовлення.