Політика конфіденційності

Ми дотримуємося принципів конфіденційності й недоторканості інформації, отриманої від клієнтів сайту.

Ми гарантуємо збереження інформації з обмеженим доступом та захист персональних даних користувачів нашого сайту.

Мета обробки персональних даних

Метою обробки персональних даних є формування пропозиції для Користувача та надання Послуг з монтажу вікон.

Збір персональних даних

Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про Користувача, який ідентифікований або може бути конкретно ідентифікований.

Неперсоніфікована інформація — інформація, яка не прив’язана до конкретного Користувача Послуг.

Персональні дані, які обробляє наша компанія, охоплюють контактні дані, які надаються Користувачами при використанні Послуг (прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти тощо); Інформація отримується при заповненні контактних форм нашого сайту Користувачем. Дані передаються Користувачами добровільно з метою отримання персональної пропозиції.

Неперсоніфікована інформація використовується виключно для формування статистичних даних та з метою покращення нашого сайту.

Безпека

На сайті нашої компанії вжиті достатні заходи для захисту інформації, проте просимо прийняти до уваги, що абсолютно безпечного та безпомилкового шляху передачі даних мережею Інтернет не існує.

Інформація, що розміщена на сайті нашої компанії, охороняється діючим законодавством, яке регулює право інтелектуальної власності. Тиражування, переклад, запис в архіві, копіювання на інші електронні носії інформації, яка розміщена, заборонена.

Згода Користувача

Заповнюючи контактні форми на нашому сайті, Користувач підтверджує те, що ознайомлений з умовами даної Політики конфіденційності, зокрема і з метою обробки персональних даних, зазначених у цій Політиці.