Фурнітура Steko Plus

Фурнітура Steko PlusЕксклюзивна протизламна фурнітура Steko Plus поєднує в собі якість, безпеку, доступну ціну та має такі властивості:

  • Мікрощілинне провітрювання – дозволяє відкрити вікно на 6 мм по периметру стулки. Тобто провітрювати дім, зберігаючи тепло і безпеку.
  • Мікроліфт-блокіратор.
  • Противовзломні цапфи – гарантують безпеку та захист від зловмисників.
  • Фіксатор відкидання ножиць.

Мікрощілинне провітрюванняФурнітура Steko Plus

Сучасні технології дозволяють провітрювати оселю, зберігаючи тепло в домі і повну безпеку. Мікрощілинне провітрювання – це спеціальний режим, у якому замки залишаються зачиненими, а стулка не прижимається до рами, створюючи щіль 6мм по всьому периметру стулки. Свіже повітря поступає в оселю, а дощ та зловмисники проходять повз.

Контроль положення стулкиФурнітура Steko Plus

Мікроліфт-блокіратор захищає стулку від неправильного відкривання. Підіймає та утримує її в момент закривання вікна. Перешкоджає провисанню стулки.

Захист вашого будинку

Фурнітура Steko Plus

Ще одна відмінність фурнітри Stekoplus – протизламні запорні елементи. Взламати вікно з такою фурнітурою буде складно. Це особливо актуально, якщо ви живете на перших поверхах або володієте приватним будинком. З фурнітурою Steko Plus можете не хвилюватися про збереження свого майна.

Фурнітура Steko Plus у базовій комплектації включає дві точки, обладнані протизломними елементами.  Завдяки такій фурнітурі отримаєте вікно з підвищеною безпекою за доступною ціною.

Протизломна фурнітура Stekoplus виготовляється на надточному обладнанні, тому виходить дуже якісною.