Сучасні металопластикові вікна у м. Чернігов

Металопластикові конструкції у Чернігові

Вікна ПВХ (пластикові вікна) – світлопрозорі конструкції з полівінілхлориду, до яких входять пластикові профілі, склопакети та віконна фурнітура. Популярність вікон ПВХ стрімко набирає обертів, завдяки їх довговічності, міцності, екологічності, універсальності та ціні.

Для того щоб зрозуміти всі тонкощі та нюанси, пов’язані з вікнами ПВХ, в першу чергу варто розібратися в конструкції таких вікон.

Конструкція склопакета являє собою герметично з’єднане між собою скло.

Склопакет може бути трьох типів.

Однокамерний склопакет представляє собою два листи скла з повітряним простором між ними. Його ціна – найнижча в порівнянні з іншими типами. Скління лоджій, балконів та кухонь (найчастіше, у яких вікна виходять на південь) проводиться в основному за допомогою однокамерних склопакетів. Пластикове скління балконів і лоджій (у тому числі скління з виносом) – один із найпоширеніших напрямків у роботі з вікнами ПВХ. Завдяки високій шумо- і теплоізоляції, приміщення може мати абсолютно різне призначення — зона відпочинку, додатковий житловий простір та ін. Також скління дозволяє знизити інтенсивність сонячних променів, що зберігає меблі та штори від вигоряння.

Двокамерний склопакет – конструкція з трьох стекол та двох повітряних камер. Пластикові вікна з такими склопакетами найбільш універсальні і підходять для всіх типів приміщень.

Трикамерний склопакет – складаються з чотирьох стекол і трьох повітряних камер відповідно. Пластикові вікна ПВХ із такими склопакетами відмінно підходять для холодного клімату. Також, завдяки таким вікнам, забезпечується гарна звуко- та теплоізоляція.

Склопакети є лідерами з використання у виробництві вікон pvh. Як правило, це пов’язано з їх незамінними корисними властивостями, які роблять склопакет незамінною конструкцією у виробництві вікон. До цих властивостей відносяться: теплоізоляція, звукоізоляція, пожежна безпека, вентиляція, зламо- та удароміцність. Відмінна теплоізоляція можлива завдяки заповненню проміжного простору газом або розрідженим повітрям.

Якщо бути точніше, то чим вище його значення, тим теплоізоляція пластикових вікон краще. Якщо заповнити простір між вікнами криптоном, ксеноном, аргоном, гексафторидом сірки, то теплоізоляція вікна стане вищою на 20%. Ціни на такі вікна вищі, проте результат повністю відповідає витраченим коштам. Найчастіше для скління вікон ПВХ використовується два-три стекла з повітряними зазорами 6-20 мм.

Спосіб відкриття стулок визначається віконним блоком. Існує кілька типів блоків: розстібні, глухі, підвісні, горизонтально-розсувні, підйомно-розсувні, відкидні, поворотно-відкидні. Крім скління пластиковими розстібними конструкціями, можливий варіант використання розсувних стулок, які суттєво економлять простір та захищають від опадів, вітру та вуличного шуму. Існує кілька основних типів розсувних вікон: підйомно-зсувні, паралельно-зсувні і складні.

Пропонуємо сучасні металопластикові вікна у м. Чернігові за доступною ціною.