Вікна та двері металопластикові у Чернігові

Вікна та двері металопластикові у Чернігові

Пластикові вікна і двері – популярний тренд сучасності, адже ці вироби підійдуть будь-якому екстер’єру та фасадному склінню, мають стильний зовнішній вигляд та мінімальну масу, надійні та довговічні. Такі конструкції підійдуть для будь-яких об’єктів нерухомості, включаючи офіси, торгові центри, приватні особняки та технічні приміщення. Якщо Вам потрібні двері ПВХ – Ви знаходитесь у правильному місці!

У нашій компанії вартість вікон дуже приваблива для будь-якого покупця. Як матеріал використовується армований полівінілхлорид з металевими вставками та міцним каркасом, що забезпечує не тільки захист від деформації та втрати геометричної структури, але й протизломність. Вартість залежить від розмірів, особливостей оздоблення та підібраної фурнітури.

Види дверей із пластику для дому.

Одностулкова. Включає єдину стулку та підійде для вузького отвору. Забезпечує гарний захист від холоду та протягів завдяки наявності доводчика;

Двостулкова. Орієнтована на широкі дверні отвори. Одна із стулок може бути відкритою, а друга – постійно зафіксованою в закритому стані;

Багатостулкова. Використовуються біля парадного входу та дозволяють створювати ефектні оформлення як із внутрішньої (інтер’єрної), так і із зовнішньої (екстер’єрної) сторони.

Перший варіант – суцільні стулки, виконані в єдиному стилі з цільного полотна, а другий – засклені, укомплектовані склом вибраної товщини. Перед тим, як купити пластикові двері, не забудьте викликати фахівця для проведення вимірів, оскільки виробництво здійснюється на замовлення і точно відповідно до розмірів отвору.

Основні характеристики вікон ПВХ.

Рама. Має металевий каркас за контуром, товщина якого починається від 3 мм і більше. Наявність армування забезпечує стійкість та збереження ідеальної геометрії, а також захист від усадки з часом;

Профіль. Складається із кількох камер. Може бути як суцільним, так і таким, що включає скляні вставки з поділом на частини. Ми використовуємо профілі від Dexen, KBE, Rehau, Brusbox та Salamander.

Фурнітура та петлі. Існують протизнімні вироби, що витримують суттєве навантаження та захищені від злому ззовні. Ручку вибирайте на свій розсуд, залежно від дизайну та практичності.

Утеплювач. Спочатку двері ПВХ мають захист від холоду, але додаткове утеплення буде потрібно при температурі від -20 градусів за Цельсієм і нижче.

Наші пропозиції.

Якісні пластикові двері і вікна в приватний будинок повинні бути зручними, безпечними, відповідати оформленню фасаду та екстер’єру, бути захищеними від зовнішніх погодних факторів, а головне – прослужити довго. Ми допоможемо Вам підібрати та виготовити модель, яка точно відповідає експлуатаційним умовам та індивідуальним вимогам. Виробництво на замовлення, гарантія від виробника, доставка та професійний монтаж!

Звернутися в нашу компанію це означає купити якісні вікна та двері металопластикові у Чернігові і при цьому не переплачувати зайвого.