Вікна в Чернігові ціна

Ціна на металопластикові вікна у Чернігові

Купити готові вікна ПВХ для дачі та квартири без встановлення з доставкою по Білорусі можна в нашому Інтернет-магазині. На нашому сайті представлені десятки різноманітних виробів на будь-який смак та бюджет.

Які пластикові вікна краще.

Тип. Найбільш бюджетні за вартістю та незручні у використанні – глухі вікна. Вони взагалі не відчиняються і мити їх потрібно зовні. Тому у житлових приміщеннях такі різновиди застосовуються вкрай рідко. Вікна з поворотним механізмом вільно відчиняються, що призводить до потрапляння в приміщення потужного потоку повітря. Вони небезпечні для дітей чи тварин, т.к. відкриваються надто широко. Відкидні фрамуги оснащені спеціальним стопором, що регулює кут розкриття. Найоптимальнішим варіантом є поворотно-відкидні вікна ПВХ. Вони можуть повністю розорюватися або відкидати для провітрювання.

Кількість стулок. Одностулкові вироби з однією стулкою, що відкривається, підходять для невеликих за площею квартир і дачних будиночків. Двостулкові вікна використовуються повсюдно в будівництвію

Форма залежить від параметрів віконного отвору. Стандартними вважаються прямокутні та квадратні вікна в Чернігові. Ціна квадратних моделей значно менше нижча ніж круглих моделей.

Теплоізоляція залежить від кількості поздовжніх повітряних камер, що розташовані у рамі. Їх має бути не менше 5 для житлових кімнат та 3 для техприміщень, балконів, лоджій.

Звукоізоляція. На цей параметр впливає товщина та кількість скла, а також повітряних камер, ширина дистанційної рамки між склом та герметичність з’єднань. Найбільший ступінь звукоізоляції мають вікна зі збільшеною кількістю скла, наприклад, «триплекс» та повітряних асиметричних камер, із заповненням міжскляного простору інертними газами та з більш товстим склом.

Скільки коштує пластикове вікно Ціну визначають усі перелічені характеристики. Чим більший розмір і вища якість, тим дорожче обійдеться вікно, але при цьому прослужить більше і краще вбереже від негоди.

Який профіль краще для вікон ПВХ.

Вертикальні та горизонтальні елементи виробляють із поєднання полівінілхлориду, алюмінію та сталі. У поперечному перерізі все це виглядає як окремі герметичні порожнини поздовжньої форми, розділені стінками з металевими вставками для посилення. Чим більше таких камер, тим вікна міцніше та тепліше. Стандартна ширина профілю – 50-80 мм.

Залежно від товщини зовнішнього контуру, внутрішніх перегородок та стінок, профіль поділяють на три основні категорії:

  • для житлових будинків «А» (товщина зовнішніх стінок мінімум 2,8 мм, внутрішніх – від 2,5 мм);
  • менш стійкий до навантажень, але придатний для опалювальних та неопалюваних приміщень «B» (товщина зовнішніх стінок від 2,5 мм, а внутрішніх – від 2, 0);
  • для неопалюваних просторів “С” з ненормованою, але набагато меншою товщиною стінок, ніж у двох попередніх видів.

Ми здійснюємо доставку в Чернігові, а також у будь-яку точку країни!