Замовити металопластикові вікна у Чернігові

Замовити металопластикові вікна у Чернігові

Пластикові вікна із профільних систем – це найкращий варіант скління квартири, приватного будинку, офісу та інших приміщень, що поєднує демократичну ціну та бездоганну якість. Наша компанія-виробник є офіційним дистриб’ютором. Ми на власному виробництві виготовляємо віконні конструкції, двері та вхідні групи за індивідуальними замовленнями. Також у нас можна купити готові вироби. Компанія виконує доставку віконних блоків на об’єкт замовника в Чернігові області та здійснює їх встановлення. Також ми пропонуємо:

 • постгарантійне обслуговування;
 • ремонт пластикових вікон;
 • утеплення та оздоблення під ключ балконів та лоджій;
 • устаткування балконів із виносом;
 • і низка інших послуг.

Профільні системи пропонуються у традиційному білому кольорі, також можливе їхнє забарвлення у різноманітні відтінки за шкалою RAL або ламінація для надання вишуканої фактури. Плівка, що ламінується профіль, стійка до UV-випромінювання, вологості та механічних впливів.

Фурнітура та комплектуючі.

Віконні та дверні конструкції оснащуються надійною та функціональною фурнітурою з різними типами відкривання/закривання (поворотно-відкидним, поворотним, шульповим тощо). Також у нас можна вибрати будь-яке з якісних підвіконь якісного виробництва. При монтажі наші майстри використовують якісні ПВХ-панелі для обробки укосів та стійкі до несприятливих атмосферних впливів відливи. Виготовляємо міцні та довговічні москітні сітки будь-яких розмірів.

Шість причин замовити пластикові вікна саме в нашій компанії.

Наша компанія багато років займається склінням вікон, балконів, лоджій, терас, веранд, вхідних груп в житлових і нежитлових будинках. Багато жителів Чернігова і мешканців нашого регіону вважають за краще замовляти пластикові вікна саме у нас не випадково. Серед найбільш важливих причин клієнти відзначають, що у нас є:

 • власне, добре оснащене сучасним обладнанням виробництво;
 • на кожному етапі працюють висококваліфіковані спеціалісти – дизайнери, інженери, виробничі майстри, замірники, монтажники;
 • виготовляються віконні блоки будь-яких форм (прямокутні та квадратні, круглі та овальні, трикутні та трапецієподібні, арочні та еркерні), що дозволяє використовувати їх у найскладніших дизайнерських рішеннях;
 • вартість продукції та послуг доступна для замовників з будь-яким бюджетом, крім того, здійснюється безкоштовне вимір, надаються гарні знижки, регулярно проводяться акції, під час дії яких можна придбати відмінну продукцію за мінімальною ціною;
 • надається тривала – п’ятирічна – гарантія на вироби та роботу;
 • встановлено зручний графік роботи.

З усіма питаннями щодо особливостей того чи іншого профілю, термінах виготовлення конструкцій, актуальних цін, а також, щоб замовити металопластикові вікна у Чернігові ви можете звернутися до консультанта компанії. Зв’язатися з ним можна за телефоном, вказаним на сайті.